SAR 250-Dm 30 - heqjen Stacioni shiut

SAR 250-Dm 30

Produkt i ri

Tank 250 litra. Pompë Pedrollo Dm 30. Shkarkimit kapacitet deri në 275 l/min (16.5 m3/h). Kreu deri në 26 m. Motor 1.1 Kw (1.5 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 825 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 825 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 8,25 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

825,64 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Stacioni i storage tank dhe heqjen e ujit nga shiu.

Storage tank e 250 litra.

Pompë heqjen e Ujit Dm 30.

Modele dhe performancën e SAR 250 qartë ujërat

LLOJI
të vetme-faza
SAR 250-KRYE 3
SAR 250-KRYE 4
SAR 250-KRYE 5
SAR 250-RXm 3
SAR 250-RXm 4
SAR 250-5 RXm
SAR 250-Dm 30
SAR 250-Dm 20
SAR 250-Dm 30
PUSHTET
KWHP
0.550.75
0.751
0.921.25
0.550.75
0.751
1.11.5
0.751
0.751
1.11.5

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)1.5
Thithjen në 230V (NJË)7.2
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)25
Prurjes max. (l./min.)275
Përhapja min. (m.)9
Max kokë. (m.)26
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë1 "1/2
Trupi i pompëCast Iron
Impellerpolimer teknik
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrollonijo
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)70.0
Lartësia (cm)71.5
Thellësia (cm)97.0
Pesha (kg)51.1
Default
GaranciDy vjet

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Fleta e të dhënave SAR

Dizajn dhe Operative Karakteristikat. Puna Curve, kufijtë dhe madhësia e stacioneve Pedrollo SAR veprojnë.

Shkarkime (1.23M)