FSG-2 - presion të Kaloni një fazë të rregullueshme 2.8 bar Shfaq të madhe

FSG-2 - presion të Kaloni një fazë të rregullueshme 2.8 bar

FSG 2

Produkt i ri

Rregullueshme nga 1.4 për 2.8 bar.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 11 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 11 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,11 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

11,56 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Presioni të kaloni një fazë të rregullueshme nga 1.4 për 2.8 bar.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...