TEX 2 (5m) - Pompë elektrike të thahet pista e ujit Shfaq të madhe

TEX 2 (5m) - Pompë elektrike të thahet pista e ujit

TEX 2 (5m)

Produkt i ri

Rrjedha normat e deri në 200 l/min (12 m3/h). Kreu deri në 7.5 m. Motor 0.37 Kw (0.50 HP). 5 metra kabllo me shuko plug.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 115 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 115 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,15 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Paketimi i përforcuar për të zvogëluar dëmtimin e transportit.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.
Calculate Delivery Cost

115,90 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Pompë TEX 2 është i përshtatshëm për të kullimit të pista ujore, kimikisht jo agresive për të materialeve të bërë deri pompë.

Konstruktiv zgjidhje përdorur siguruar lehtësinë e përdorimit dhe operimin e sigurt në sajë të përgjithshëm të ftohjes së motorit dhe dyfishtë të nënshkruar në bosht.

Ajo është e rekomanduar për përdorim në shtëpi, për evakuimin e pista ujore, zbrazja tanke, me të brendshme të zeza, zbrazja e gropa të edhe në praninë e pezulluar solids e madhësisë deri në - 30 mm.

Modele dhe performancës TEX

LLOJI
të vetme-faza
TEX 2
TEX 3
PUSHTET
KWHP
0.370.50
0.550.75

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)00:50
Kabllo gjatësia (m)5
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)20
Prurjes max. (l./min.)200
Përhapja min. (m.)1.5
Max kokë. (m.)7.5
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë1 ”1/4
Numri i impellers1
Caratteristiche essenziali
Loanskullim
Loansujë pak i ndyrë
Loanstharje
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)40
Default
GaranciDy vjet