TEX 3 (5m) - Pompë elektrike të thahet pista e ujit Pamjen më të mëdha

TEX 3 (5m)

Pedrollo

TEX 3 (5m) - Pompë elektrike të thahet pista e ujit

Prurjes deri në 240 l/min (14.4 m3/h). Kokën lart për të 9.5 m. Motor 0.55 Kw (0.75 HP). 5 metra kabllo me shuko plug.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 115 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 115 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,15 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Paketimi i përforcuar për të zvogëluar dëmtimin e transportit.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

115,90 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Lloji i motoritMONOFASE
Fuqia motorike (HP)0.75 HP
Kabllo gjatësia (m)5
Prurjes min. (l./min.)20
Prurjes max. (l./min.)240
Përhapja min. (m.)2
Max kokë. (m.)9.5
Prizë1" 1/4
Numri i impellers1
GaranciDy vjet

Më shumë info

Pompë TEX 3 është i përshtatshëm për të kullimit të pista ujore, kimikisht jo agresive për të materialeve të bërë deri pompë.

Konstruktiv zgjidhje përdorur siguruar lehtësinë e përdorimit dhe operimin e sigurt në sajë të përgjithshëm të ftohjes së motorit dhe dyfishtë të nënshkruar në bosht.

Ajo është e rekomanduar për përdorim në shtëpi, për evakuimin e pista ujore, zbrazja tanke, me të brendshme të zeza, zbrazja e gropa të edhe në praninë e pezulluar solids e madhësisë deri në - 30 mm.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritMONOFASE
Fuqia motorike (HP)0.75 HP
Kabllo gjatësia (m)5
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)20
Prurjes max. (l./min.)240
Përhapja min. (m.)2
Max kokë. (m.)9.5
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë1" 1/4
Numri i impellers1
Default
GaranciDy vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...