TOP MULTI-TECH 2 - Pompë multi impeller me shtyp kontrollit

TOP MULTI-TECH 2

Produkt i ri

Prurjes deri në 80 l/min (4.8 m3/h). Kreu deri në 42 m. Motor 0.55 Kw (0.75 HP).

Me pajisje elektronike e cila është e integruar që lejon ju për të filluar ose të ndaluar pompë në një mënyrë automatike, me anë të hapjes apo të mbylljes së rubinet.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 234 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 234 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,34 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

234,28 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Pompë TOP-MULTI-TECH 2 është e rekomanduar për pompimin e pastër të ujit dhe lëngjeve kimikisht jo agresive për të materialeve të bërë deri pompë.

Për performancë të lartë dhe besueshmëria janë të përshtatshme për të brendshme të furnizimit me ujë nga kazanët, tanke ose puset, relativisht të thellë, për të mbledhur të shiut nga tanket për të pirë nga dora ose të ushqyerit e një sistemit të ujitjes, etj

E integruar të pajisjes ju lejon të fillojë ose të ndaluar pompë në një mënyrë automatike, me anë të hapjes apo të mbylljes së rubinet.

Modele dhe performancë të LARTË MULTI-TECH

LLOJI
të vetme-faza
TOP MULTI-TECH 2
TOP MULTI-TECH 3
PUSHTET
KWHP
0.550.75
0.550.75

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritMONOFASE
Fuqia motorike (HP)0.75 HP
Thithjen në 230V (NJË)3.4
Capacitor12.5 µF450 VL
Kabllo gjatësia (m)10
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)10
Prurjes max. (l./min.)80
Përhapja min. (m.)5
Max kokë. (m.)42
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë1" 1/4
Trupi i pompëTecnopolimero
ImpellerNoryl
Numri i impellers1
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonisi
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)17,8
Lartësia (cm)42,8
Pesha (Kg)9,5
Default
GaranciDy vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime