Çmim të reduktuar! 3 TOP - VORBULL/GM (5m) - Pompë elektrike të thahet pista e ujit Pamjen më të mëdha

TOP 3 - VORTEX/GM 5MT

Pedrollo

3 TOP - VORBULL/GM (5m) - Pompë elektrike të thahet pista e ujit

Prurjes deri në 180 l/min (10.8 m3/h). Kreu deri në 8 m. Motor 0.55 Kw (0.75 HP). 5 metra kabllo me shuko plug.

ME MAGNETIKE NOTON.

Më shumë detaje

Nuk ka shpërblim pikë për këtë produkt sepse ka tashmë një zbritje.


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Paketimi i përforcuar për të zvogëluar dëmtimin e transportit.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

185,44 € tatimore incl.

-20%

231,80 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Lloji i motoritMONOFASE
Fuqia motorike (HP)0.75 HP
Thithjen në 230V (NJË)2.9
Capacitor14 µF450 VL
Kabllo gjatësia (m)5
Prurjes min. (l./min.)20
Prurjes max. (l./min.)180
Përhapja min. (m.)1.5
Max kokë. (m.)7
Prizë1" 1/4
Trupi i pompëTecnopolimero
ImpellerTecnopolimero
Numri i impellers1
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonino
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Gjerësia (cm)15,2
Lartësia (cm)20,0
Pesha (Kg)6,7
GaranciDy vjet

Më shumë info

Pompë TOP-VORBULL/GM është i përshtatshëm për të kullimit të pista ujë dhe është e pajisur me një shket të kaluar, magnetike, e cila e lejon atë për të vepruar edhe në veçanti hapësira të mbyllura.

Konstruktiv zgjidhje përdorur siguruar lehtësinë e përdorimit dhe operimin e sigurt në sajë të përgjithshëm të ftohjes së motorit dhe dyfishtë të nënshkruar në bosht.

Ajo është e rekomanduar për përdorim në shtëpi, për evakuimin e pista ujore, zbrazja tanke, me të brendshme të zeza, zbrazja e gropa të vogla, madje edhe në prani të pezulluar solids deri Ø 20 mm.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritMONOFASE
Fuqia motorike (HP)0.75 HP
Thithjen në 230V (NJË)2.9
Capacitor14 µF450 VL
Kabllo gjatësia (m)5
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)20
Prurjes max. (l./min.)180
Përhapja min. (m.)1.5
Max kokë. (m.)7
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë1" 1/4
Trupi i pompëTecnopolimero
ImpellerTecnopolimero
Numri i impellers1
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonino
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)15,2
Lartësia (cm)20,0
Pesha (Kg)6,7
Default
GaranciDy vjet

Shkarkuar