TOP 2 - - motor-Pompë të thahet për korrozive lëngjeve Shfaq të madhe

TOP 2 - - motor-Pompë të thahet për korrozive lëngjeve

TOP 2 - LA

Produkt i ri

Prurjes deri në 220 l/min (13.2 m3/h). Kreu deri në 9 m. Motor 0.37 Kw (0.50 HP). 10 m kabllo me shuko plug.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 143 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 143 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,43 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

143,25 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

KRYE seriali është i përshtatshëm për kullimin e lëngjeve agresive.

Konstruktiv zgjidhje përdorur siguruar lehtësinë e përdorimit dhe operimin e sigurt në sajë të përgjithshëm të ftohjes së motorit dhe dyfishtë të nënshkruar në bosht.

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)00:50
Thithjen në 230V (NJË)2.0
Capacitor10 μF450 VL
Kabllo gjatësia (m)5
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)20
Prurjes max. (l./min.)160
Përhapja min. (m.)1
Max kokë. (m.)6
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë1 ”1/4
Trupi i pompëpolimer teknik
ImpellerNoryl
Numri i impellers1
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrollonijo
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)15.2
Lartësia (cm)25.7
Pesha (kg)5.2
Default
GaranciDy vjet

Shkarkime

Fleta e të dhënave Top

Dizajn dhe Operative Karakteristikat. Kthesa e punës, kufizimet e përdorimit dhe madhësisë së serisë TOP pompon Pedrollo.

Shkarkime (1.31M)