TOP 3 - - motor-Pompë të thahet për korrozive lëngjeve Shfaq të madhe

TOP 3 - - motor-Pompë të thahet për korrozive lëngjeve

TOP 3 - LA

Produkt i ri

Prurjes deri në 260 l/min (15.6 m3/h). Kokën lart për të 10.5 m. Motor 0.55 Kw (0.75 HP). 10 m kabllo me shuko plug.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 158 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 158 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,58 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

158,17 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

KRYE seriali është i përshtatshëm për kullimin e lëngjeve agresive.

Konstruktiv zgjidhje përdorur siguruar lehtësinë e përdorimit dhe operimin e sigurt në sajë të përgjithshëm të ftohjes së motorit dhe dyfishtë të nënshkruar në bosht.

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)0.75
Thithjen në 230V (NJË)3.2
Capacitor14 μF450 VL
Kabllo gjatësia (m)5
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)20
Prurjes max. (l./min.)260
Përhapja min. (m.)2
Max kokë. (m.)10
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë1 ”1/4
Trupi i pompëpolimer teknik
ImpellerNoryl
Numri i impellers1
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrolloninjë
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)15.2
Lartësia (cm)28.7
Pesha (kg)6.6
Default
GaranciDy vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Fleta e të dhënave Top

Dizajn dhe Operative Karakteristikat. Kthesa e punës, kufizimet e përdorimit dhe madhësisë së serisë TOP pompon Pedrollo.

Shkarkime (1.31M)