TOP 1 (5m) - Pompë elektrike të thahet ujë të pastër

TOP 1 5MT

Produkt i ri

Prurjes deri në 160 l/min (9.6 m3/h). Kreu deri në 7 m. Motor 0.25 Kw (0.33 HP). 5 metra kabllo me shuko plug.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 98 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 98 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,98 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

98,01 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

KRYE seriali është i përshtatshëm për kullues ujë të pastër pa gërryes grimca.

Konstruktiv zgjidhje përdorur siguruar lehtësinë e përdorimit dhe operimin e sigurt në sajë të përgjithshëm të ftohjes së motorit dhe dyfishtë të nënshkruar në bosht.

Ata janë të rekomanduara për të kullimit të emergjente e dhoma të vogla që ishin përmbytur (lokale, bodrum, kuti, asgjësimin e brendshme të ujërave të zeza (dishwashers, makina për larjen e rrobave), zbrazja e puseve të mbledhjes.

Modele dhe performancë të TOP

LLOJI
të vetme-faza
KRYE 1
KRYE 2
TOP 3
TOP 4
TOP 5
PUSHTET
KWHP
0.250.33
0.370.50
0.550.75
0.751
0.921.25

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)00:33
Thithjen në 230V (NJË)1.5
Capacitor10 μF450 VL
Kabllo gjatësia (m)5
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)20
Prurjes max. (l./min.)160
Përhapja min. (m.)1
Max kokë. (m.)7
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë1 ”1/4
Trupi i pompëpolimer teknik
ImpellerNoryl
Numri i impellers1
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrollonijo
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Caratteristiche essenziali
Loanstharje
Loanskullim
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)40
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)15.2
Lartësia (cm)25.7
Pesha (kg)5.2
Default
GaranciDy vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Fleta e të dhënave Top

Dizajn dhe Operative Karakteristikat. Kthesa e punës, kufizimet e përdorimit dhe madhësisë së serisë TOP pompon Pedrollo.

Shkarkime (1.31M)