TOP 2 - VORBULL/GM (5m) - Pompë elektrike të thahet pista e ujit

TOP 2 - VORTEX/GM 5MT

Produkt i ri

Prurjes deri në 180 l/min (10.8 m3/h). Kreu deri në 7 m. Motor 0.37 Kw (0.5 HP). 5 metra kabllo me shuko plug.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 124 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 124 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,24 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

124,74 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Pompë TOP-VORBULL/GM është i përshtatshëm për të kullimit të pista ujë dhe është e pajisur me një shket të kaluar, magnetike, e cila e lejon atë për të vepruar edhe në veçanti hapësira të mbyllura.

Konstruktiv zgjidhje përdorur siguruar lehtësinë e përdorimit dhe operimin e sigurt në sajë të përgjithshëm të ftohjes së motorit dhe dyfishtë të nënshkruar në bosht.

Ajo është e rekomanduar për përdorim në shtëpi, për evakuimin e pista ujore, zbrazja tanke, me të brendshme të zeza, zbrazja e gropa të vogla, madje edhe në prani të pezulluar solids deri Ø 20 mm.

Modele të performancës dhe si TOP - VORTEX/GM

LLOJI
të vetme-faza
TOP 2 - VORTEX/GM
3 TOP - VORTEX/GM
PUSHTET
KWHP
0.370.50
0.550.75

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)00:50
Thithjen në 230V (NJË)2.0
Capacitor10 μF450 VL
Kabllo gjatësia (m)10
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)20
Prurjes max. (l./min.)180
Përhapja min. (m.)1.5
Max kokë. (m.)7
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë1 ”1/4
Trupi i pompëpolimer teknik
Impellerpolimer teknik
Numri i impellers1
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrollonijo
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Caratteristiche essenziali
Loanstharje
Loanskullim
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)40
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)15.2
Lartësia (cm)20
Pesha (kg)5.3
Default
GaranciDy vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Fleta e të dhënave TOP-VORTEX

Dizajn dhe Operative Karakteristikat. Kthesa e punës, kufizimet e përdorimit dhe madhësisë së serisë TOP-VORTEX pompon Pedrollo.

Shkarkime (695.21k)