TOP 3 (5m) - Pompë elektrike të thahet ujë të pastër

TOP 3 5MT

Produkt i ri

Prurjes deri në 260 l/min (15.6 m3/h). Kokën lart për të 10.5 m. Motor 0.55 Kw (0.75 HP). 5 metra kabllo me shuko plug.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 118 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 118 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,18 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

118,80 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

KRYE seriali është i përshtatshëm për kullues ujë të pastër pa gërryes grimca.

Konstruktiv zgjidhje përdorur siguruar lehtësinë e përdorimit dhe operimin e sigurt në sajë të përgjithshëm të ftohjes së motorit dhe dyfishtë të nënshkruar në bosht.

Ata janë të rekomanduara për të kullimit të emergjente e dhoma të vogla që ishin përmbytur (lokale, bodrum, kuti, asgjësimin e brendshme të ujërave të zeza (dishwashers, makina për larjen e rrobave), zbrazja e puseve të mbledhjes.

Modele dhe performancë të TOP

LLOJI
të vetme-faza
KRYE 1
KRYE 2
TOP 3
TOP 4
TOP 5
PUSHTET
KWHP
0.250.33
0.370.50
0.550.75
0.751
0.921.25

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)0.75
Thithjen në 230V (NJË)3.2
Capacitor14 μF450 VL
Kabllo gjatësia (m)5
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)20
Prurjes max. (l./min.)260
Përhapja min. (m.)2
Max kokë. (m.)10.5
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë1 ”1/4
Trupi i pompëpolimer teknik
ImpellerNoryl
Numri i impellers1
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrollonijo
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Caratteristiche essenziali
Loanstharje
Loanskullim
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)40
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)15.2
Lartësia (cm)28.7
Pesha (kg)6.6
Default
GaranciDy vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Fleta e të dhënave Top

Dizajn dhe Operative Karakteristikat. Kthesa e punës, kufizimet e përdorimit dhe madhësisë së serisë TOP pompon Pedrollo.

Shkarkime (1.31M)