ES 500 - Scarifier-elektrike Pamjen më të mëdha

OS550

Gardena

ES 500 - Scarifier-elektrike

Një lëndinë të shëndetshme gjatë gjithë vitit, shërohet në një mënyrë që është efikase dhe delikat

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 2192 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 2192 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 21,92 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Pas shitjes ndihmë për përdorimin e saktë të produktit.

2 192,00 € tatimore incl.

Produkt të ri

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Në sajë të scarifier elektrike ES 500 GARDENA, ju mund të lirë deri turf me myshk dhe bari, felted, për të parandaluar regrowth dhe për të përmirësuar oxygenation, kullimit dhe lëndë ushqyese thithjen e lëndinë.

E qëndrueshme prongs bërë të thekur çelik të depërtojnë në tokë dhe në mënyrë efektive të hequr bar, felted, barërat e këqija dhe myshk.

Në rastin e veshin e tines në çelik inox, këto mund të rregullohen falë praktike levë.

Në sajë të fuqishëm motor, PowerPlus, është e mundur për të punuar pa ndërprerje dhe të përdorin scarifier në çdo kohë, pa ndonjë problem.

E madhe rrota me veçantë të shkelë të lehtësojë ndryshimin e drejtimit dhe më të madh për grip në terren.

Për të përshtatshëm udhëzues, palosja e trajtuar është e pajisur me të integruar për kontroll.

Në sajë të një veçanta të transportit në pozitën e tines mund të jetë e lehtë dhe të shpejtë të palosur në mënyrë për të shmangur që ato të prekë tokën.

Praktike: të trajtojë të scarifier elektrike shpejt mund të palosur për transport të lehtë dhe për të reduktuar rrëmujë.

Këshilli: scarifier mund të përdoret gjatë gjithë vitit, pas çdo të dytën apo të tretë të rruhesha.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !