C-Li 20V3N1 - Vendosni baterinë Flymo 3 në 1 Pamjen më të mëdha

C-Li 20V3N1

Flymo

C-Li 20V3N1 - Vendosni baterinë Flymo 3 në 1

Vendosni baterinë duke përfshirë makinë prerëse, gardh makinë prerëse dhe fryrës.

Më shumë detaje

 
 
 

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 199 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 199 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,99 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Pas shitjes ndihmë për përdorimin e saktë të produktit.

199,00 € tatimore incl.

Produkt të ri

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Kit përfshin një mower me një prerje prej 30 cm, një gardh makinë prerëse me një fije 42 inç në gjatësi dhe një boshllëk i 16 mm dhe një fryrës me një shpejtësi prej defekt deri në 128 km/h.

Të gjitha këto produkte janë të këmbyeshëm me praktik të konceptit të pushtetit, kokën, vetëm klikoni dhe shkoni.

Të gjitha nevojat tuaja të kopshtarisë në 1 përshtatshëm paketë.

Produktet janë shitur edhe veç e veç.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !