TRm 1.1 - submersible Pompë elektrike me mulli të vetme të fazës Pamjen më të mëdha

TRm 1.1

Pedrollo

TRm 1.1 - submersible Pompë elektrike me mulli të vetme të fazës

Prurjes deri në 120 l/min (7.2 m3/h). Kokën lart për 23 m. Motor 1.1 Kw (1.5 HP).

Më shumë detaje

 
 
 

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 523 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 523 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 5,23 € .


523,77 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Lloji i motoritMONOFASE
Fuqia motorike (HP)1.5 HP
Thithjen në 230V (NJË)7.4
Capacitor25 µF450 VL
Kabllo gjatësia (m)10
Prurjes min. (l./min.)10
Prurjes max. (l./min.)120
Përhapja min. (m.)10
Max kokë. (m.)23
Lloji i ujitacqua lurida
Prizë1" 1/4
Trupi i pompëGhisa
ImpellerTecnopolimero
Numri i impellers1
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonino
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Gjerësia (cm)vedi scheda tecnica
Lartësia (cm)40,5
Thellësia (cm)vedi scheda tecnica
Pesha (Kg)23,9
Garanci40-50 gr/mq

Më shumë info

E chopper pompë e serisë TRITUS, e ndërtuar në gize të konsiderueshme trashësi, e jashtëzakonshme, forca, rezistente ndaj gërryerjes dhe qëndrueshmëri, është e pajisur me një MULLI në rrëmbyer çelik inox me rezistencë të lartë, që ju lejon për fije plotësisht me solids dhe fibrave të përfshira në të mbeturinave të ujit dhe mbeturinave në fushat e brendshme dhe civile, për bartja në presionin e sistemit të kanalizimeve përmes tubave të vogla me diametër.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritMONOFASE
Fuqia motorike (HP)1.5 HP
Thithjen në 230V (NJË)7.4
Capacitor25 µF450 VL
Kabllo gjatësia (m)10
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)10
Prurjes max. (l./min.)120
Përhapja min. (m.)10
Max kokë. (m.)23
Lloji i ujitacqua lurida
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë1" 1/4
Trupi i pompëGhisa
ImpellerTecnopolimero
Numri i impellers1
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonino
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)vedi scheda tecnica
Lartësia (cm)40,5
Thellësia (cm)vedi scheda tecnica
Pesha (Kg)23,9
Default
Garanci40-50 gr/mq

Shkarkuar