TR 1.1 - submersible Pompë elektrike me shredder tre faza

TR 1.1

Produkt i ri

Prurjes deri në 120 l/min (7.2 m3/h). Kokën lart për 23 m. Motor 1.1 Kw (1.5 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 519 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 519 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 5,19 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

519,74 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

E chopper pompë e serisë TRITUS, e ndërtuar në gize të konsiderueshme trashësi, e jashtëzakonshme, forca, rezistente ndaj gërryerjes dhe qëndrueshmëri, është e pajisur me një MULLI në rrëmbyer çelik inox me rezistencë të lartë, që ju lejon për fije plotësisht me solids dhe fibrave të përfshira në të mbeturinave të ujit dhe mbeturinave në fushat e brendshme dhe civile, për bartja në presionin e sistemit të kanalizimeve përmes tubave të vogla me diametër.

Modele dhe performancës TRITUS

LLOJI
tre-fazor
TR 0.75
TR 0.9
TR 1.1
TR 1.3
TR 1.5
TR 2.2
PUSHTET
KWHP
0.751
0.91.25
1.11.5
1.31.75
1.52
2.23

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)1.5
Thithjen në 400V (NJË)3.0
Kabllo gjatësia (m)10
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)10
Prurjes max. (l./min.)120
Përhapja min. (m.)10
Max kokë. (m.)23
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë1 ”1/4
Trupi i pompëCast Iron
Impellerpolimer teknik
Numri i impellers1
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrollonijo
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Caratteristiche essenziali
Loanstharje
Loanskullim
Loansujë pak i ndyrë
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)40
Dimensioni e peso
Lartësia (cm)40.5
Pesha (kg)23.1
Default
GaranciDy vjet

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Fleta e të dhënave Tritus

Dizajn dhe Operative Karakteristikat. Kthesa të punës, kufizimet e përdorimit dhe madhësisë së Tritus Pedrollo pompa.

Shkarkime (2.06M)