LAPILLO33 - Lapillus vullkanik 33 litra

LAPILLO33

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 9 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 9 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,09 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

9,75 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Lapillus vullkanik i përdorur në një përzierje në ndërtimin e çative të gjelbërta jep një kapacitet të ekuilibruar kullimi. Ka veti kullimi të ngjashme me ato të lumenjve të përbashkët dhe agregateve të guroreve, megjithatë falë porozitetit të brendshëm është në gjendje të thithë dhe ruajë një pjesë të ujit të shiut.

Ka karakteristika mekanike të afta të sigurojnë ngritje dhe stabilitet me kalimin e kohës.

Poroziteti i brendshëm i mineralit garanton pesha të ulëta specifike në krahasim me agregatet e zakonshme dhe tokën bimore. Poroziteti i brendshëm i materialit vullkanik gjithashtu siguron mbajtjen adekuate të ujit dhe mbajtjen e lëndëve ushqyese nga njëra anë, dhe praninë e oksigjenit në një nivel të gaztë në çdo kohë dhe në situatë, e cila është e domosdoshme për zhvillimin dhe rritjen. të sistemit rrënjor.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Artikuj të lidhura në blog

Nuk ka artikuj të lidhura në blog