E rrjetit rrugor në livadh të gjelbër

GC 58V

Produkt i ri

Tre copa të mbuluar 1mq sipërfaqe.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 5 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 5 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,05 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.
Calculate Delivery Cost

5,08 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Ideal për zonat me një gazebo, një barbecue, argëtuese për fëmijët dhe për fusha në natyrë e bukur.

Ekm-të, jo-shqip zhanër, dhe së bashku skajet e pishina.

Krijimi i sipërfaqeve të përkohshme dhe ngjarjet, parti, evenimente, panaire.

Komente

Të dhënat fletë

Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)58
Lartësia (cm)58
Thellësia (cm)4

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Broshura Vehicle Grid

Karakteristikat, indikacionet mbi instalimin dhe aksesorët e lëndinës Drive-over për Plastics 3F.

Shkarkime (9.95M)