Jo-pëlhura të endura

TN1301

Produkt i ri

Pëlhurë Për Të Varur Kopshte

Roll 50 sqm
  • Peshë 130 g/m2

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 53 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 53 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,53 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

53,03 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Roll 50 metra..

Vend e jo të endura Pëlhurë mbi format për të varur kopshte para terren në mënyrë që të të mbrojë nga clogging shtresat kullues në ndërtimin e varur kopshte, ajo gjithashtu mbron hidroizolim nga mundur marramendës dhe/ose punzonamenti.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Artikuj të lidhura në blog

Nuk ka artikuj të lidhura në blog