Çorape kopsht Rehati HighFLEX 15 mm (5/8") - 25 metra Shfaq të madhe

Çorape kopsht Rehati HighFLEX 15 mm (5/8") - 25 metra

18075-26

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 37 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 37 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,37 € .


37,48 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Zorrës Gardena Rehati HighFLEX në sajë të Fuqisë Kthetrat ka një vulë të përsosur në mes të gypave dhe i përshtatshëm.

Shumë presion-rezistente, formë-mbajtja në sajë të vorbullën rrjetë me cilësi të lartë me të karbonit përforcim.
Kjo nuk do të bëj, nuk tangle dhe nuk është e deformuar.
Muret veçanërisht të trashë për të siguruar sigurinë dhe një jetë më të gjatë.
Pa phthalates dhe metalet e rënda.
Gjatësi 25 metra 15mm (5/8").

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...