Çorape kopsht Klasike 10 m + pajisje Shfaq të madhe

Çorape kopsht Klasike 10 m + pajisje

8540-20

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 23 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 23 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,23 € .


23,58 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Çorape kopsht PVC përforcuar çorape të thurura. Jo-deformable, rezistent ndaj presionit.

Për një përdorim jo të shpeshta në kopshte e me madhësi të mesme. Disk prezantim, 4-ngjyra.

I kompletuar me pajisje:

1 reducer

1 prizë trokitni lehtë mbi

1, të shpejtë bashkim

1 përshtatshëm me ujë të ndaluar

1 hedh klasike

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...