Çorape kopsht Klasike 25 m Shfaq të madhe

Çorape kopsht Klasike 25 m

8545-26

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 21 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 21 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,21 € .


21,94 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Çorape kopsht PVC përforcuar çorape të thurura. Jo-deformable, rezistent ndaj presionit.

Për një përdorim jo të shpeshta në kopshte e me madhësi të mesme. Disk prezantim, 4-ngjyra.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...