Çorape kopsht + zorrën e mbështjell pajisur Shfaq të madhe

Çorape kopsht + zorrën e mbështjell pajisur

2691-20

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 41 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 41 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,41 € .


41,19 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Minimale hapësirë në fund të punojnë në sajë të mbështetjes bazë, të retractable.

Lidhje kënddrejtë për të shmangur tub të shtypur.

Të plotë të ofruar: 1 x zorrën e mbështjell, 20 m të zorrës si Standarde nga 13 mm (1/2"), 1 x fole, rubinet 902, 1 x reducer 5305, 3 x zorrën lidhës 915, 1 x vendosja e "ujit të ndaluar 913, 1 x lancia pulsit 941.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...