Çorape kopsht + zorrën e mbështjell kompakt dhe pajisje Shfaq të madhe

Çorape kopsht + zorrën e mbështjell kompakt dhe pajisje

8010-20

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 38 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 38 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,38 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

38,31 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Grupi i zorrën e mbështjell 10 Klasike GARDENA është i gjithanshëm dhe kompakt.

Në sajë të reduktuar peshën ajo është e lehtë për të kryer dhe mund të përmbajnë një tub.

E vendosur tashmë është mbledhur dhe përfshin një çorape të mbështjell, një çorape Klasike 10 metra të gjatë me një diametër 13 mm (1/2"), dhe të gjitha aksesorët e nevojshme GARDENA Sistemit: tre të shpejtë të lidheni me pajisje standarde (art. 915), dy baza mbi tap (art. 900 dhe 902), një fileto "uji-stop" (art. 913), një reducer (art. 5305) dhe një rregullueshme llak Klasike (art. 8114).

Prandaj është ideale për kopshte është shumë i vogël, tarraca ose ballkone.

Në sajë të ergonomik të trajtojë mund të jetë e lehtë të transportohet dhe të përdoret kudo.

Faleminderit për fiksime të lirë-wheel zorrës mbështjell mund të jetë e lehtë të filluar. Ajo është gjithashtu e mundur për të paloseni me fiksime të trajtojë.

Kjo i lejon për të zvogëluar gjurmë. Anët e zorrës mbështjell struktura në një trekëndësh dhe një të ulët qendra e gravitetit.

Kjo e bën zorrën e mbështjell është jashtëzakonisht stabile dhe e vështirë për të tip-up.

Kjo ju lejon të ujit edhe më të kënaqshme.

Komente