PE80-PN6-25-100 - Tub mesatare e dendësisë PN6, diametër 25 mm Shfaq të madhe

PE80-PN6-25-100 - Tub mesatare e dendësisë PN6, diametër 25 mm

PE80-PN6-25-100

Produkt i ri

Spirale të 100 metra.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 67 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 67 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,67 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

 Calculate Shipping Cost
Shipping:
16,51 €
to Italia via Corriere DHL - Tariffa EXPRESS DOMESTIC
Estimated delivery: No estimated delivery specified

67,10 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Polietileni tub në të mesme-dendësia, ngjyra e zezë për ujitje.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...