850-25 - Tub fleksibël Qesharake Tub PN 8.25

850-25

Produkt i ri

Spirale prej 30 metra.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 37 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 37 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,37 € .


 Calculate Shipping Cost
Shipping:
11,15 €
to Italia via Corriere DHL - Tariffa EXPRESS DOMESTIC
Estimated delivery: No estimated delivery specified

37,12 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Përmes gypave, Funny Tub dhe pajisje, ajo është e mundur për të zgjidhur problemet e pozicionimit dhe nivelim të sprinklers në zonat e paarritshme kryesore të rrjetit (qoshet, uljes, niches, etj).

Siguron një instalim të lehtë në sipërfaqet që janë problematike. Tub polietileni të trashë-mur (0.10). Diametër të brendshëm 12.57 mm ± 0.127 mm. Jashtme diametri: 17.8 mm. Duke punuar me presion: 8.2 bar.

Karakteristika Pipe Funny

Tubo in Polietilene a Parete Spessa, Flessibile

Polietileni tub të Trashë-mur, Fleksibël,

Super Funny Tub është një tub polietileni me rezistencë të lartë, që zgjidh problemet e instalimit të spërkatës dhe zëvendësimin, dhe zëvendësimin e njëjtë në të vështira të ndritura. Vepron si një zgjatje të çojë në mes të ujit çorape dhe spërkatës.

Rende Facile l'Installazione in Punti Problematici

E bëjnë atë të Lehtë për të Instaluar në zonë Problematike

Jashtëzakonisht e dobishme në aspektin e kursimit të kohës dhe të lehtësinë e instalimit, nëse ju jeni të instalimit të një të ri të sistemit të ujitjes ose duke e zëvendësuar një të vjetër spërkatës.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...