G-TUB16-25-4 - Tub PN 4 16 mm Pamjen më të mëdha

G-TUB16-25-4

Irridea

G-TUB16-25-4 - Tub PN 4 16 mm

Masur e 25 metra.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 8 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 8 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,08 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

8,77 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Tub për të punuar presionet e 4 bar është ideale për krijimin e ale dripping me drippers të jashtme.

Të lehta dhe veçanërisht fleksibël.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...