Tub PEMD PE80 dendësia mesme PN6 - skein 100 m. Pamjen më të mëdha

PE80-PN6-25-100

Irridea

PE80-PN6-25-100 - Tub mesatare e dendësisë PN6, diametër 25 mm

Spirale të 100 metra.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 6 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 6 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,60 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

67,10 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Një klik mënyrë që

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Polietileni tub në të mesme-dendësia, ngjyra e zezë për ujitje.

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...