Fleksibël tub Qesharake Tub PN 8.25 m Spirale 30 m. Pamjen më të mëdha

850-25

TORO Irrigazione

Fleksibël tub Qesharake Tub PN 8.25 m Spirale 30 m.

  • Siguron një instalim të lehtë në sipërfaqet që janë problematike
  • Tub polietileni të trashë-mur (0,10)
  • Diametër të brendshëm 12,57 mm ± 0.127 mm – Diametër të jashtëm: 17.8 mm
  • Duke punuar me presion: 8,2 bar

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 3 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 3 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,30 € .


37,82 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Një klik mënyrë që

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Përmes gypave, Funny Tub dhe pajisje, ajo është e mundur për të zgjidhur problemet e pozicionimit dhe nivelim të sprinklers në zonat e paarritshme kryesore të rrjetit (qoshet, uljes, niches, etj).

Karakteristika Pipe Funny

Tubo in Polietilene a Parete Spessa, Flessibile

Polietileni tub të Trashë-mur, Fleksibël,

Super Funny Tub është një tub polietileni me rezistencë të lartë, që zgjidh problemet e instalimit të spërkatës dhe zëvendësimin, dhe zëvendësimin e njëjtë në të vështira të ndritura. Vepron si një zgjatje të çojë në mes të ujit çorape dhe spërkatës.

Rende Facile l'Installazione in Punti Problematici

E bëjnë atë të Lehtë për të Instaluar në zonë Problematike

Jashtëzakonisht e dobishme në aspektin e kursimit të kohës dhe të lehtësinë e instalimit, nëse ju jeni të instalimit të një të ri të sistemit të ujitjes ose duke e zëvendësuar një të vjetër spërkatës.

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...