570Z COM - Spërkatës fshehur nga 10 cm Pamjen më të mëdha

89-4723

TORO Irrigazione

570Z-4P-COM - Spërkatës fshehur nga 10 cm

Zgjohet lartësi 10 cm. PA HUNDË. Me valvul kontrolloni.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 5 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 5 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,05 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

5,98 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Zgjohet lartësia (cm.)10 cm
Varg max. (m.)7.9
Prurjes max. (l./min.)17
Duke punuar me presion max. (bar)5.2
Duke punuar me presion min. (bar)1.4
Lloji i sulmit3/4"
Madhësia bashkangjitje1/2"
Valvul kontrollonisi
Pajisje edhe-dëshmino
Treguesi i jo-të ujit të pijshëmsi
Veshje për fushat sportiveno
Presioni rregullatorino
Pajisje, për të ndaluar rrjedhjenno
Tipike të përdorursi, Aree a tappeto erboso, Zone non soggette a sfalcio, Zone in pendenza
Sulmi nga ana fakultative15, 30 cm
Frëngji fiksesi
Frëngji në çelik inoxno
Garanci40-50 gr/mq

Më shumë info

E shkathët. Fleksibël. Të besueshme. Me spërkatës Toro 570Z është gjithçka që ju duhet për të instaluesit, të banimit dhe të mirëmbajtjes që dëshironi të ruani vetëm një gamë të sprinklers.

E karakterizuar nga një vulë e cila është aktive tashmë në shumë të ulët presion, e cila lejon për të larë vetëm në kthimin fazën e frëngji, modelet 570Z janë ideale për kopshte të vogla dhe zona të gjelbëruara.

Shtatë të dallueshme port nozzles pop-up, dhe një numër i madh i këmbyeshëm nozzles ofrojmë përdoruesit një shans për të përdorur praktikisht të pakufizuar.

Strukturat e madhësive të ndryshme, për të përmbushur kërkesat e ndryshme të instalimit, dhe njëqind e pesëmbëdhjetë të ndryshme nozzles të sigurojë shkathtësi të jashtëzakonshme.
Frëngji unazë siguron një hark të rregullimit të lehtë dhe të besueshëm.

E 570Z është ideale për zonat e peizazhit të ndërlikuar. Modelet PR dhe PRX janë ideale për aplikime të lartë të operacionit presion ose e ndryshueshme, duke përfshirë gjatë kanale dhe shpatet. Në modelet ZXF dhe PRX pajisje X-Rrjedhjen e zvogëlon humbjet e ujit nga 99% nëse është e dëmtuar.

E valvul kontrolloni (fakultativ) të aftë për të marrë parasysh një rënie prej 3 metra për të shmangur që në zonat me një ndryshim në lartësi prej Pop-Up të pozicionuar në pjesën e poshtme të vazhdojë për të humbur ujin në fund të ciklit, ujitjes nga krijimi i rezervuarëve të ujit dhe mbeturinave.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Specifiche tecniche
Zgjohet lartësia (cm.)10 cm
Varg max. (m.)7.9
Prurjes max. (l./min.)17
Duke punuar me presion max. (bar)5.2
Duke punuar me presion min. (bar)1.4
Lloji i sulmit3/4"
Madhësia bashkangjitje1/2"
Dotazioni
Valvul kontrollonisi
Pajisje edhe-dëshmino
Treguesi i jo-të ujit të pijshëmsi
Veshje për fushat sportiveno
Presioni rregullatorino
Pajisje, për të ndaluar rrjedhjenno
Caratteristiche esclusive
Sulmi nga ana fakultative15, 30 cm
Frëngji fiksesi
Frëngji në çelik inoxno
Applicazioni
Tipike të përdorurZone in pendenza
Tipike të përdorurZone non soggette a sfalcio
Tipike të përdorursi
Tipike të përdorurAree a tappeto erboso
Default
Garanci40-50 gr/mq

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...