570Z-6P XF - Spërkatës fshehur nga 15 cm Pamjen më të mëdha

102-2830

TORO Irrigazione

570Z-6P XF - Spërkatës fshehur nga 15 cm

Zgjohet lartësi 15 cm. PA HUNDË. Me pajisjen e X-të Rrjedhë.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 12 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 12 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,12 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

12,48 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

E shkathët. Fleksibël. Të besueshme. Me spërkatës Toro 570Z është gjithçka që ju duhet për të instaluesit, të banimit dhe të mirëmbajtjes që dëshironi të ruani vetëm një gamë të sprinklers.

E karakterizuar nga një vulë e cila është aktive tashmë në shumë të ulët presion, e cila lejon për të larë vetëm në kthimin fazën e frëngji, modelet 570Z janë ideale për kopshte të vogla dhe zona të gjelbëruara.

Shtatë të dallueshme port nozzles pop-up, dhe një numër i madh i këmbyeshëm nozzles ofrojmë përdoruesit një shans për të përdorur praktikisht të pakufizuar.

Strukturat e madhësive të ndryshme, për të përmbushur kërkesat e ndryshme të instalimit, dhe njëqind e pesëmbëdhjetë të ndryshme nozzles të sigurojë shkathtësi të jashtëzakonshme.
Frëngji unazë siguron një hark të rregullimit të lehtë dhe të besueshëm.

E 570Z është ideale për zonat e peizazhit të ndërlikuar. Modelet PR dhe PRX janë ideale për aplikime të lartë të operacionit presion ose e ndryshueshme, duke përfshirë gjatë kanale dhe shpatet. Në modelet ZXF dhe PRX pajisje X-Rrjedhjen e zvogëlon humbjet e ujit nga 99% nëse është e dëmtuar.

E valvul kontrolloni (fakultativ) të aftë për të marrë parasysh një rënie prej 3 metra për të shmangur që në zonat me një ndryshim në lartësi prej Pop-Up të pozicionuar në pjesën e poshtme të vazhdojë për të humbur ujin në fund të ciklit, ujitjes nga krijimi i rezervuarëve të ujit dhe mbeturinave.

Karakteristikat 570Z XF

Dispositivo X-Flow Brevettato per la Chiusura dell'Acqua

Pajisja X-Rrjedhjen e Patentuar për Mbylljen e Ujit

Ajo është e ndërtuar në frëngji dhe kufizon humbjet e ujit nga 99% nëse i rrymës është mënjanuar ose të dëmtuar, duke eliminuar shqetësim potencial i erozionit apo të sigurisë. Lejon për heqjen e hundë ose të filtruar si dhe mirëmbajtjen e "thatë", ndërsa sistemi është në veprim.

Guarnizione Pulente Senza Perdite

Vula E Pastrimit Pa Humbje

Shmang humbjet nga pop-up, duke bërë të mundur instalimin e më shumë sprinklers në të njëjtën linjë.

Molla di Spinta e Guarnizione Pulente Avanzate

Pranverë Tërheqje dhe një Gasket Pastrimi i Avancuar

E fuqishme të pranverës tërheqje dhe vula materiale të përmirësuara për të siguruar një të shkëlqyer mbrapa e frëngji në të gjitha modelet 570Z.

Valvola di Ritenuta Integrata

Valvul kontrolloni Integruar

Valvula është e lehtë të instaluar në laborator ose në fushe. Mban deri në 3m lartësi.

Cappello di Piccole Dimensioni (50 mm.)

Kapelë të përmasave të Vogla (50 mm.)

Duke qenë më pak të dukshme, dhe zvogëlon dëmet nga ekspozimi ose të vandals.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar