LPS410 - Spërkatës fshehur varg 3 metra Pamjen më të mëdha

LPS410

TORO Irrigazione

LPS410 - Spërkatës fshehur varg 3 metra

Zgjohet lartësi 10 cm. Duke punuar kënd të ndryshueshme.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 2 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 2 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,02 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

2,62 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Zgjohet lartësia (cm.)10 cm
Varg max. (m.)3
Prurjes max. (l./min.)13.7
Lloji i sulmit1/2"
Valvul kontrollonisi (opzionale)
Treguesi i jo-të ujit të pijshëmsi
Presioni rregullatorino
Pajisje, për të ndaluar rrjedhjenno
Tipike të përdorurBanimi
Sulmi nga ana fakultativeno
Frëngji fikseno

Më shumë info

Kompakt trupin me ndryshueshme arc nozzles (VAN) para-instaluar, dhe të udhëtimit të frëngji për lartësi nxjerrjen e 51 mm ose 102 mm janë veçoritë kryesore të spërkatës statike retractable LPS.

E LPS është ideale për instalimet në një objekt banimi, dhe në sajë të madhësisë së vogël të diametri i kokës përshtatet për shumë lloje të tokës së ujitur.

E nozzles para-instaluar janë të kalibruar normat e reshjeve janë të balancuara dhe të tilla që të japin një edhe shpërndarja e ujit.

Trupi i spërkatës LPS është sinonim me rezistencën: ajo është formuar nga një pjesë e vetme, formohem me kthimin pranverë çelik inox, për të siguruar një të përsosur kthimin e frëngji.

Seri Toro® LPS i plotëson të gjitha nevojat pa cënuar cilësinë. Këto sprayheads janë të pajisura me një trup që është i fortë dhe kompakt, me një presion-aktivizuar vulë që redukton në minimum rrjedhje rrjedhën e gjatë fillimin dhe pengon hyrjen e mbeturinave gjatë tërheqje.

Karakteristikat e LPS

Guarnizione di Tenuta Attiva

Vulën E Aktiv

Redukton në minimum humbjet që mund të ndodhë kur frëngji është ngritur dhe mban mbeturinat në frëngji në fazën e tërheqje.

Molla di Retrazione in Acciaio Inossidabile

Pranverë Tërheqje Çelik Inox

Profesional të cilësisë dhe besueshmërisë në funksionimin e ngritje dhe tërheqje.

Impugnatura Superiore Ergonomica

E Sipërme Të Trajtojë Ergonomik

Unik të kontrollit të tipit të kap dhe e tjerr për vendosjen e kënd e hundë nga lart, dhe në kushtet e të dyja lagësht dhe të thatë.

Componenti Rimovibili

Komponentët Lëvizshëm

Hundë, kapak mbyllje të brendshme dhe të komponentëve janë lehtësisht të lëvizshëm për larjen e rrobave dhe të mirëmbajtjes.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Specifiche tecniche
Zgjohet lartësia (cm.)10 cm
Varg max. (m.)3
Prurjes max. (l./min.)13.7
Lloji i sulmit1/2"
Dotazioni
Valvul kontrollonisi (opzionale)
Treguesi i jo-të ujit të pijshëmsi
Presioni rregullatorino
Pajisje, për të ndaluar rrjedhjenno
Caratteristiche esclusive
Sulmi nga ana fakultativeno
Frëngji fikseno
Applicazioni
Tipike të përdorurBanimi

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar