DERI 2/6 (10m) - submersible Pompë elektrike me tre faza nga 400 V

UP 2/6 400/415 V 10m

Produkt i ri

Prurjes deri në 80 l/min (4.8 m3/h). Kreu deri në 95 m. Motori 1.5 Kw (2 HP). 10 metra kabllo.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 308 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 308 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 3,08 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Paketimi i përforcuar për të zvogëluar dëmtimin e transportit.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

308,87 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Mbizotërues të karakteristikë e submersible pompë DERI është paaftësia për të ndaluar duke iu përgjigjur, edhe pas periudhave të gjata të pasivitetit, në sajë të reja dhe të patentuar të zgjidhjeve teknike.

E DERI subverts klasike hartimin e submersible pompa 5". Në fakt, krahasuar me pompa e llojit të njëjtë është ndërtuar në një mënyrë të anasjelltë, pra me motor në pjesën e poshtme, hidraulike seksion kryq në krye (prandaj emri i UP).
Në mesin e tij revolucionare janë pikat e forta të madhe compactness dhe një sistem të lundrues impellers të pavarur që ju lejon për të pompë ujë të pastër, me një maksimum rërën e përmbajtjes mund të arrijë 150 g/m3, e vetëm në botën e 5".

Përveç kësaj, është zvogëluar konsumin, një valvul që eliminon"efekt" bell-për të lehtësuar dëbimin e flluska e ajrit që mund të formojnë brenda pompë dhe gji të bezdisshëm ngritur dhe jo në fund për të parandaluar kalimin e rërës, gjethet dhe të tjera të huaja çështje që mund të bllokoj hidraulike dhe uljen e performancës.
UPS është e pajisur me një sistem të shtyer e detyruar të naftës lubrifikimin e mekanike vulave dhe është në dispozicion në versionet me noton kaloni apo pa të. Mund të punojnë edhe në vertikale dhe horizontale pozicion.

Për efikasitet të lartë dhe besueshmëria është e rekomanduar për të pompuar ujë të pastër në familje, civile, për bujqësi, ujitje e parqe dhe kopshte, për ngritjen e presionit, etj.,

Modele të performancës dhe UP

LLOJI
tre-fazor
UP 2/2
UP 2/3
UP 2/4
UP 2/5
UP 2/6
UP 4/3
UP 4/4
UP 4/5
UP 4/6
UP 8/3
UP 8/4
PUSHTET
KWHP
0.370.50
0.550.75
0.751
1.11.5
1.52
0.550.75
0.751
1.11.5
1.52
1.11.5
1.52

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)2
Thithjen në 400V (NJË)3.3
Kabllo gjatësia (m)10
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)10
Prurjes max. (l./min.)80
Përhapja min. (m.)48
Max kokë. (m.)95
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë1 ”1/4
Trupi i pompëAISI 304 çelik inox
ImpellerNoryl
Numri i impellers6
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrollonijo
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Caratteristiche essenziali
Loansfurnizimi me ujë
Loansujitje
Loanssistemet e presionit
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)40
Dimensioni e peso
Lartësia (cm)55.6
Diametri (cm)15
Pesha (kg)18.5
Default
GaranciDy vjet

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Data fletë UP

Templates, kurbat e interesit dhe karakteristikat konstruktive të Pedrollo UP pompa.

Shkarkime (900.8k)