Ndenja valve 1" e ngadaltë e mbylljes Shfaq të madhe

Ndenja valve 1" e ngadaltë e mbylljes

AIRVENT-1BP

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 51 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 51 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,51 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

Calculate Delivery Cost

51,59 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Kur e konformitetit të tokës çon në një rrugë të tubacioneve të altimetrically të ndryshme, automatike valve, të instaluar në pikat më të lartë, paraqet një vlefshme sistemin e të më dalë gjak nga ajri që mbetet e bllokuar.

Përdorimi i saj shmang thekson në rrjetin e shpërndarjes dhe në sprinklers.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...