BVFT1020 - Valvule bocchettonata 1/2" Shfaq të madhe

BVFT1020 - Valvule bocchettonata 1/2"

BVFT1020

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 9 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 9 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,09 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

9,30 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Valvule me femra lidhje/femra UH-PVC për ujë, bi-drejtuar, me regjistrues të mesme dhe unazë për radiale dismounting.

Ideale për të kuvendit të kolektor.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...