Zbritje! 815 TC - të Dhëmbëzuara drejtkëndëshe 113.5x52x50 shekulli Shfaq të madhe

815 TC - të Dhëmbëzuara drejtkëndëshe 113.5x52x50 shekulli toscana

815 TC

Produkt i ri

Vëni re: Artikulli i fundit në stok!

Nuk ka shpërblim pikë për këtë produkt sepse ka tashmë një zbritje.


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

42,43 € me TVSH

-60%

106,07 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

E fluted drejtkëndëshe është një enë për të brendshme dhe të jashtme lineare polietileni me dendësi të ulët.

Një klasik që mbetet gjithmonë. Në enët nga jashtë Vija është ngjyra që bën dallimin: spikes e ngjyrë dhe ton-në-ton kombinime dhe serial të papritura.

Lule kuti nga jashtë Ribbed fut në linjë Serralunga 1825 kopsht tenxhere natyrë mobilje.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...