Zbritje! Korniza lule 42 x 42 cm, lartësi 40 cm Shfaq të madhe

Korniza lule 42 x 42 cm, lartësi 40 cm

981 TC

Produkt i ri

Vëni re: Artikulli i fundit në stok!

Nuk ka shpërblim pikë për këtë produkt sepse ka tashmë një zbritje.


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

16,47 € me TVSH

-60%

41,18 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Korniza lule 42 x 42 cm, lartësi 40 cm

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...