AR-12 V - mekanike të Nënshkruar 12 mm Shfaq të madhe

AR-12 V - mekanike të Nënshkruar 12 mm,

AR-12V

Produkt i ri

Për sipërfaqe pompë elektrike. Pompa PEDROLLO model CK, CKR.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 6 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 6 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,06 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

6,83 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Mekanike të vulave për sipërfaqe pompa PEDROLLO model CK, CKR.

Fiks unazë në qeramikë, e rradhës ring e bëri të grafit, elastomer dhe VITON pranverë çeliku ASI304.
Bosht Ø 12 mm.

Modelet dhe karakteristikat e vulave AR

LLOJI
AR-12
AR-12 ST6
AR-12V
AR-13
AR-14
PEMA
Ø 12 mm
Ø 12 mm
Ø 12 mm
Ø 13 mm
Ø 14 mm

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...