AR-14 - mekanike të Nënshkruar 14 mm Shfaq të madhe

AR-14 - mekanike të Nënshkruar 14 mm

AR-14

Produkt i ri

Për sipërfaqe pompë elektrike. Pompa PEDROLLO model CP 150-158, AL-KUQE, HF4-5-51, NGA, 2CP25/130N, JSW2, JCR2.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 4 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 4 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,04 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

4,51 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Mekanike të vulave për sipërfaqe pompa PEDROLLO model CP 150-158, AL-KUQE, HF4-5-51, NGA, 2CP25/130N, JSW2, JCR2.

Fiks unazë në qeramikë, e rradhës ring e bëri të grafit, elastomer në NBR pranverë në çelik inox ASI304.
Bosht Ø 14 mm.

Modelet dhe karakteristikat e vulave AR

LLOJI
AR-12
AR-12 ST6
AR-12V
AR-13
AR-14
PEMA
Ø 12 mm
Ø 12 mm
Ø 12 mm
Ø 13 mm
Ø 14 mm

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...