ST1-12 - mekanike të Nënshkruar 12 mm Shfaq të madhe

ST1-12 - mekanike të Nënshkruar 12 mm,

ST1-12

Produkt i ri

Për sipërfaqe pompë elektrike. Pompa PEDROLLO model PK90, PQ70-80-81-90, PQ60-65-81/Bs, PQA.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 26 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 26 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,26 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

26,84 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Mekanike të vulave për sipërfaqe pompa PEDROLLO model PK90, PQ70-80-81-90, PQ60-65-81/Bs, PQA.

Unazë të palëvizshme silicon carbide, rrotullues unazë në grafit, elastomer në NBR pranverë në çelik inox ASI316.
Bosht Ø 12 mm.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...