ST1-12E - mekanike të Nënshkruar 12 mm Shfaq të madhe

ST1-12E - mekanike të Nënshkruar 12 mm,

ST1-12E

Produkt i ri

Për sipërfaqe pompë elektrike. Pompa PEDROLLO model PV55.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 26 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 26 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,26 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

26,84 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Mekanike të vulave për sipërfaqe pompa PEDROLLO model PV55.

Unazë të palëvizshme silicon carbide, rrotullues unazë në grafit, elastomer në EPDM pranverë në çelik inox ASI316.
Bosht Ø 12 mm.

Komente