FN-18 - mekanike të Nënshkruar 18 mm Shfaq të madhe

FN-18 - mekanike të Nënshkruar 18 mm

FN-18

Produkt i ri

Për sipërfaqe pompë elektrike. Pompa PEDROLLO CP170-190-200, CP160, CP 170-170M-180-190-200 ST4, HF5M-6-70, 2CP25/14, 2CP25/16, 3-6 CR, JSW3, PLURIGET/90-130-200, MK, SPËRKATËS.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 7 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 7 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,07 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

7,32 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Mekanike të vulave për sipërfaqe pompa PEDROLLO model CP170-190-200, CP160, CP 170-170M-180-190-200 ST4, HF5M-6-70, 2CP25/14, 2CP25/16, 3-6 CR, JSW3, PLURIGET/90-130-200, MK, SPËRKATËS.

Fiks unazë të karbonit në grafit, unaza rrotulluese qeramike, elastomer në NBR pranverë në çelik inox ASI316.
Bosht Ø 18 mm.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...