VX 15/50-MF - Pompë elektrike për të kanalizimeve të ujërave të VORBULL tre faza

VX 15/50-MF

Produkt i ri

Rrjedha deri në 650 l/min (39 m3/h). Kreu deri në 11 m. Motor 1.1 Kw (1.5 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 445 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 445 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 4,45 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

445,49 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Pompa në VX seri-MF-së janë të rekomanduara për të kullimit të ujit akuzat në familje në sektorin civil dhe industrial, në të gjitha rastet ku ujërat janë të pranishëm solids në pezullim, për shembull, uji i përzier me baltë, ujëra nëntokësorë, sipërfaqe të ujit.

Përdorimi është e rekomanduar për të kullimit të përmbytur bodrumet dhe garazhet, të tilla si bodrumet, nëntokësore parqet e makinave për larjen e rrobave zonat makina për zbrazja e cesspits dhe asgjësimin e ujrave të zeza.

Pompa në VX-MF-së janë në çelik të investimeve hedh e lartë fuqia dhe i madh besueshmërinë dhe performancë të lartë për përdorim profesional, kimike dhe industriale.

Këto pompa dallohen për besueshmërinë e tyre në instalime fikse me automatik operacion.

Modele dhe performancës VX-MF

LLOJI
tre-fazor
VX 8/35-MF
VX 10/35-MF
VX 15/35-MF
VX 8/50-MF
VX 10/50-MF
VX 15/50-MF
PUSHTET
KWHP
0.550.75
0.751
1.11.5
0.550.75
0.751
1.11.5

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)1.5
Thithjen në 400V (NJË)3.0
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)50
Prurjes max. (l./min.)650
Përhapja min. (m.)2
Max kokë. (m.)11.5
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë2 "
Trupi i pompëAISI 304 çelik inox
ImpellerAISI 304 çelik inox
Numri i impellers1
Boshtit të motoritAISI 304 çelik inox
Valvul kontrollonijo
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Caratteristiche essenziali
Loanskullim
Loansujë pak i ndyrë
Loanstharje
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)40
Dimensioni e peso
Lartësia (cm)44.6
Pesha (kg)14.5
Default
GaranciDy vjet

Shkarkime

Fleta e të dhënave VX-MF

Dizajn dhe Operative Karakteristikat. Kthesa të punës, kufizimet e përdorimit dhe madhësia e VX-MF Pedrollo pompa.

Shkarkime (895.36k)