VX 8/35-MF - Pompë elektrike për të kanalizimeve të ujërave të Pamjen më të mëdha

VX 8/35-MF

Pedrollo

VX 8/35-MF - Pompë elektrike për të kanalizimeve të ujërave të VORBULL tre faza

Prurjes deri në 350 l/min (21 m3/h). Kreu deri në 8 m. Motor 0.55 Kw (0.75 HP).

Më shumë detaje

 
 
 

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 391 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 391 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 3,91 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

391,71 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Lloji i motoritTRIFASE
Fuqia motorike (HP)0.75 HP
Thithjen në 230V (NJË)3.0
Thithjen në 400V (NJË)1.7
Kabllo gjatësia (m)10
Prurjes min. (l./min.)50
Prurjes max. (l./min.)350
Përhapja min. (m.)1
Max kokë. (m.)9
Prizë1" 1/2
Trupi i pompëAcciaio inox AISI 304
ImpellerAcciaio inox AISI 304
Numri i impellers1
Boshtit të motoritAcciaio inox AISI 304
Valvul kontrollonino
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Gjerësia (cm)vedi scheda tecnica
Lartësia (cm)40,6
Thellësia (cm)vedi scheda tecnica
Pesha (Kg)12,6
GaranciDy vjet

Më shumë info

Pompa në VX seri-MF-së janë të rekomanduara për të kullimit të ujit akuzat në familje në sektorin civil dhe industrial, në të gjitha rastet ku ujërat janë të pranishëm solids në pezullim, për shembull, uji i përzier me baltë, ujëra nëntokësorë, sipërfaqe të ujit.

Përdorimi është e rekomanduar për të kullimit të përmbytur bodrumet dhe garazhet, të tilla si bodrumet, nëntokësore parqet e makinave për larjen e rrobave zonat makina për zbrazja e cesspits dhe asgjësimin e ujrave të zeza.

Pompa në VX-MF-së janë në çelik të investimeve hedh e lartë fuqia dhe i madh besueshmërinë dhe performancë të lartë për përdorim profesional, kimike dhe industriale.

Këto pompa dallohen për besueshmërinë e tyre në instalime fikse me automatik operacion.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritTRIFASE
Fuqia motorike (HP)0.75 HP
Thithjen në 230V (NJË)3.0
Thithjen në 400V (NJË)1.7
Kabllo gjatësia (m)10
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)50
Prurjes max. (l./min.)350
Përhapja min. (m.)1
Max kokë. (m.)9
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë1" 1/2
Trupi i pompëAcciaio inox AISI 304
ImpellerAcciaio inox AISI 304
Numri i impellers1
Boshtit të motoritAcciaio inox AISI 304
Valvul kontrollonino
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)vedi scheda tecnica
Lartësia (cm)40,6
Thellësia (cm)vedi scheda tecnica
Pesha (Kg)12,6
Default
GaranciDy vjet

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar