VX 8/35-ST - Pompë elektrike për të kanalizimeve të ujërave të Shfaq të madhe

VX 8/35-ST - Pompë elektrike për të kanalizimeve të ujërave të VORBULL tre faza

VX 8/35-ST

Produkt i ri

Prurjes deri në 350 l/min (21 m3/h). Kokën lart për 8.5 m. Motor 0.55 Kw (0.75 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 259 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 259 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,59 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

259,87 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Pompa në VX seria e i-RË është e rekomanduar për kullimin e ujit akuzat në familje në sektorin civil dhe industrial, në të gjitha rastet ku ujërat janë të pranishëm solids në pezullim, për shembull, uji i përzier me baltë, ujëra nëntokësorë, sipërfaqe të ujit.

Përdorimi është e rekomanduar për të kullimit të përmbytur bodrumet dhe garazhet, të tilla si bodrumet, nëntokësore parqet e makinave për larjen e rrobave zonat makina për zbrazja e cesspits dhe asgjësimin e ujrave të zeza.

Pompa në VX-RË janë çelik të formohem e lartë fuqia dhe i madh besueshmërinë dhe performancë të lartë për përdorim profesional, kimike dhe industriale.

Këto pompa dallohen për besueshmërinë e tyre në instalime fikse me automatik operacion.

Modele dhe performancës VX-RË

LLOJI
tre-fazor
VX 8/35-RË
VX 10/35-RË
VX 15/35-RË
VX 8/50-RË
VX 10/50-RË
VX 15/50-RË
PUSHTET
KWHP
0.550.75
0.751
1.11.5
0.550.75
0.751
1.11.5

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)0.75
Thithjen në 400V (NJË)1.7
Kabllo gjatësia (m)10
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)50
Prurjes max. (l./min.)350
Përhapja min. (m.)1
Max kokë. (m.)9.5
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë1 "1/2
Trupi i pompëAISI 304 çelik inox
ImpellerAISI 304 çelik inox
Numri i impellers1
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrollonijo
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Caratteristiche essenziali
Loanstharje
Loanskullim
Loansujë pak i ndyrë
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)40
Dimensioni e peso
Lartësia (cm)40.6
Pesha (kg)10
Default
GaranciDy vjet

Shkarkime

Fleta e të dhënave VX-ST

Dizajn dhe Operative Karakteristikat. Kthesa të punës, kufizimet e përdorimit dhe madhësisë së VX-ST Pedrollo pompa.

Shkarkime (675.91k)