VXm 15/35-ST - Pompë elektrike për të kanalizimeve të ujërave Shfaq të madhe

VXm 15/35-ST - Pompë elektrike për të kanalizimeve të ujërave të VORBULL të vetme të fazës

VXm 15/35-ST

Produkt i ri

Prurjes deri në 500 l/min (35 m3/h). Kreu deri në 14 m. Motor 1.1 Kw (1.5 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 289 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 289 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,89 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

289,57 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Pompa në VX seria e i-RË është e rekomanduar për kullimin e ujit akuzat në familje në sektorin civil dhe industrial, në të gjitha rastet ku ujërat janë të pranishëm solids në pezullim, për shembull, uji i përzier me baltë, ujëra nëntokësorë, sipërfaqe të ujit.

Përdorimi është e rekomanduar për të kullimit të përmbytur bodrumet dhe garazhet, të tilla si bodrumet, nëntokësore parqet e makinave për larjen e rrobave zonat makina për zbrazja e cesspits dhe asgjësimin e ujrave të zeza.

Pompa në VX-RË janë çelik të formohem e lartë fuqia dhe i madh besueshmërinë dhe performancë të lartë për përdorim profesional, kimike dhe industriale.

Këto pompa dallohen për besueshmërinë e tyre në instalime fikse me automatik operacion.

Modele dhe performancës VXm-ST

LLOJI
të vetme-faza
VXm 8/35-ST
VXm 10/35-ST
VXm 15/35-ST
VXm 8/50-ST
VXm 10/50-ST
VXm 15/50-ST
PUSHTET
KWHP
0.550.75
0.751
1.11.5
0.550.75
0.751
1.11.5

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)1.5
Thithjen në 230V (NJË)7.4
Capacitor25 μF450 VL
Kabllo gjatësia (m)10
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)50
Prurjes max. (l./min.)500
Përhapja min. (m.)2
Max kokë. (m.)15
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë1 "1/2
Trupi i pompëAISI 304 çelik inox
ImpellerAISI 304 çelik inox
Numri i impellers1
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrollonijo
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Caratteristiche essenziali
Loanskullim
Loansujë pak i ndyrë
Loanstharje
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)40
Dimensioni e peso
Lartësia (cm)42.1
Pesha (kg)13.1
Default
GaranciDy vjet

Shkarkime

Fleta e të dhënave VX-ST

Dizajn dhe Operative Karakteristikat. Kthesa të punës, kufizimet e përdorimit dhe madhësisë së VX-ST Pedrollo pompa.

Shkarkime (675.91k)