VXm 10/50-N (5m) - Pompë elektrike, VORBULL për të kanalizimeve të ujërave të vetme-faza Shfaq të madhe

VXm 10/50-N (5m) - Pompë elektrike, VORBULL për të kanalizimeve të ujërave të vetme-faza

VXm 10/50-N 5MT

Produkt i ri

Prurjes deri në 550 l/min (33 m3/h). Kreu deri në 9 m. Motor 0.75 Kw (1 HP). 5 metra kabllo me shuko plug.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 226 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 226 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,26 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

226,46 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Ajo është e rekomanduar për përdorim në familje, civile dhe industriale, në të gjitha rastet ku ujërat janë të pranishëm solids në pezullimin, deri në një madhësi Ø 40 mm, për shembull, ujëra nëntokësorë, sipërfaqe të ujit, ujërave të zeza, dhe akuzat.

Përdorimi është e rekomanduar për të kullimit të përmbytur bodrumet dhe garazhet, të tilla si bodrumet, nëntokësore makinë parqet, fushat e makinave të larjes, për grumbullimin e ujërave të zeza, zbrazja cesspits asgjësimin e ujërave të zeza.

Kjo pompë qëndron për besueshmërinë e saj, në veçanti në instalime fikse me automatik operacion.

Modele dhe performancës VXm

LLOJI
të vetme-faza
VXm 8/35
VXm 10/35
VXm 15/35
VXm 8/50
VXm 10/50
VXm 15/50
PUSHTET
KWHP
0.550.75
0.751
1.11.5
0.550.75
0.751
1.11.5

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)1
Thithjen në 230V (NJË)5.0
Capacitor20 μF450 VL
Kabllo gjatësia (m)5
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)50
Prurjes max. (l./min.)550
Përhapja min. (m.)1.5
Max kokë. (m.)10
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë2 "
Trupi i pompëCast Iron
ImpellerAISI 304 çelik inox
Numri i impellers1
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrollonijo
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Caratteristiche essenziali
Loanskullim
Loansujë pak i ndyrë
Loanstharje
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)40
Dimensioni e peso
Lartësia (cm)43.1
Pesha (kg)14.2
Default
GaranciDy vjet

Shkarkime

Data fletë VX

karakteristikat konstruktive, funksionimin dhe kthesa e punës dhe kufizimet e përdorimit të serisë VX e pompave Pedrollo.

Shkarkime (1.17M)