VX 15/35-N - Pompë VORBULL të ujërave të zeza në tre faza Shfaq të madhe

VX 15/35-N - Pompë VORBULL të ujërave të zeza në tre faza

VX 15/35-N 10MT

Produkt i ri

Prurjes deri në 500 l/min (30 m3/h). Kreu deri në 14 m. Motor 1.1 Kw (1.5 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 258 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 258 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,58 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

258,38 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Ajo është e rekomanduar për përdorim në familje, civile dhe industriale, në të gjitha rastet ku ujërat janë të pranishëm solids në pezullimin, deri në një madhësi Ø 40 mm, për shembull, ujëra nëntokësorë, sipërfaqe të ujit, ujërave të zeza, dhe akuzat.

Përdorimi është e rekomanduar për të kullimit të përmbytur bodrumet dhe garazhet, të tilla si bodrumet, nëntokësore makinë parqet, fushat e makinave të larjes, për grumbullimin e ujërave të zeza, zbrazja cesspits asgjësimin e ujërave të zeza.

Kjo pompë qëndron për besueshmërinë e saj, në veçanti në instalime fikse me automatik operacion.

Modele dhe performancës VX

LLOJI
tre-fazor
VX 8/35
VX 10/35
VX 15/35
VX 8/50
VX 10/50
VX 15/50
PUSHTET
KWHP
0.550.75
0.751
1.11.5
0.550.75
0.751
1.11.5

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)1.5
Thithjen në 400V (NJË)3.0
Kabllo gjatësia (m)10
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)50
Prurjes max. (l./min.)500
Përhapja min. (m.)2
Max kokë. (m.)15
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë1 "1/2
Trupi i pompëCast Iron
ImpellerAISI 304 çelik inox
Numri i impellers1
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrollonijo
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Caratteristiche essenziali
Loanstharje
Loanskullim
Loansujë pak i ndyrë
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)40
Dimensioni e peso
Lartësia (cm)42.1
Pesha (kg)14.7
Default
GaranciDy vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Data fletë VX

Templates, kurbat e interesit dhe karakteristikat konstruktive të VX Pedrollo pompa.

Shkarkime (650.9k)