VXCm 20/70-F Pompë elektrike për të kanalizimeve të ujërave të Shfaq të madhe

VXCm 20/70-F Pompë elektrike për të kanalizimeve të ujërave të VORBULL të vetme të fazës

VXCm 20/70-F

Produkt i ri

Prurjes deri në 1000 l/min (60 m3/h). Kokën lart për të 7.4 m. Motori 1.5 Kw (2 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 645 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 645 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 6,45 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

645,96 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Pompa në VXC seri, të ndërtuara prej gize të konsiderueshme trashësi dhe të jashtëzakonshme fuqi, si dhe rezistenca ndaj gërryerjes dhe qëndrueshmëri, ata janë të pajisur me impeller VORBULL lloji.

E përshtatshme për kullimin e ujërave të zeza, në ujë të përzier me baltë, lëngje që përmbajnë së ajrit ose të gazit, si dhe llum deri dhe putrid.

Ata janë të rekomanduara për të fiksuar instalimit në kanalizimin, galeritë, puset, nëntokësore parqet e makinave, në kuadër të përshtatshme puset.

Modele dhe performancës VXCm-F

LLOJI
të vetme-faza
VXCm 15/50-F
VXCm 20/50-F
VXCm 30/50-F
VXCm 15/70-F
VXCm 20/70-F
VXCm 30/70-F
PUSHTET
KWHP
1.11.5
1.52
2.23
1.11.5
1.52
2.23

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)2
Thithjen në 230V (NJË)10
Capacitor50 μF450 VL
Kabllo gjatësia (m)10
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)200
Prurjes max. (l./min.)1000
Përhapja min. (m.)1
Max kokë. (m.)8.5
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë3 '
Trupi i pompëCast Iron
ImpellerCast Iron
Numri i impellers1
Boshtit të motoritAISI 431 çelik inox
Valvul kontrollonijo
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Caratteristiche essenziali
Loanskullim
Loansujë pak i ndyrë
Loanstharje
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)40
Dimensioni e peso
Lartësia (cm)45.8
Pesha (kg)42.5
Default
GaranciDy vjet

Shkarkime

Kartë PEDROLLO VXC-F

Karakteristikat e ndërtimit dhe operimit, kthesat e punës, kufijtë e përdorimit dhe dimensionet e pompave të serive Pedrollo VXC-F.

Shkarkime (808.39k)