VXCm 20/50-F - Pompë elektrike, VORBULL për të kanalizimeve të Shfaq të madhe

VXCm 20/50-F - Pompë elektrike, VORBULL për të kanalizimeve të ujërave të vetme-faza

VXCm 20/50-F

Produkt i ri

Rrjedha normat e deri në 700 l/min (42 m3/h) Kreu deri në 12 m Motor 1.5 Kw (2 HP)

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 597 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 597 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 5,97 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

597,70 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Pompa VX-unë janë të rekomanduara për të kullimit të ujit akuzat në familje në sektorin civil dhe industrial, në të gjitha rastet ku ujërat janë të pranishëm solids në pezullim, për shembull, uji i përzier me baltë, ujëra nëntokësorë, sipërfaqe të ujit.

Përdorimi është e rekomanduar për të kullimit të përmbytur bodrumet dhe garazhet, të tilla si bodrumet, nëntokësore parqet e makinave për larjen e rrobave zonat makina për zbrazja e cesspits dhe asgjësimin e ujrave të zeza.

Këto pompa dallohen për besueshmërinë e tyre në instalime fikse me automatik operacion.

Modele dhe performancës VXCm-F

LLOJI
të vetme-faza
VXCm 15/50-F
VXCm 20/50-F
VXCm 30/50-F
VXCm 15/70-F
VXCm 20/70-F
VXCm 30/70-F
PUSHTET
KWHP
1.11.5
1.52
2.23
1.11.5
1.52
2.23

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)2
Thithjen në 230V (NJË)10.2
Capacitor50 μF450 VL
Kabllo gjatësia (m)10
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)100
Prurjes max. (l./min.)700
Përhapja min. (m.)2
Max kokë. (m.)13
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë2 "1/2
Trupi i pompëCast Iron
ImpellerCast Iron
Numri i impellers1
Boshtit të motoritAISI 431 çelik inox
Valvul kontrollonijo
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Caratteristiche essenziali
Loanskullim
Loansujë pak i ndyrë
Loanstharje
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)40
Dimensioni e peso
Lartësia (cm)44.2
Pesha (kg)38
Default
GaranciDy vjet

Shkarkime

Kartë PEDROLLO VXC-F

Karakteristikat e ndërtimit dhe operimit, kthesat e punës, kufijtë e përdorimit dhe dimensionet e pompave të serive Pedrollo VXC-F.

Shkarkime (808.39k)