VXCm 8/35-N - Pompë elektrike për të kanalizimeve të ujërave të VORBULL të vetme të fazës

VXCm 8/35

Produkt i ri

Prurjes deri në 350 l/min (21 m3/h). Kreu deri në 8 m. Motor 0.55 Kw (0.75 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 252 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 252 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,52 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Paketimi i përforcuar për të zvogëluar dëmtimin e transportit.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

252,44 € me TVSH

Sasia minimale e blerjes për këtë produkt është 3

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Versioni i ri i VXC seri, që ishte krejtësisht e projektuar dhe e bëri edhe më të besueshme me futjen në përdorim të dyfishtë mekanike vulë dhe trajtimi në cataphoresis të gjitha gize pjesë.

Ky trajtim garanton rezistencë të lartë ndaj oksidimit.

Pompa në VXC seri, të ndërtuara prej gize të konsiderueshme trashësi, të jashtëzakonshme e fuqisë dhe rezistenca ndaj gërryerjes, janë të pajisura me impeller VORBULL lloji.

Ata janë të rekomanduara për të kullimit të ujërave të ngarkuar me kusht solids, ujërave të zeza, ujërave të zeza dhe të përzier me baltë.

Modele dhe performancës VXCm

LLOJI
të vetme-faza
VXCm 8/35
VXCm 10/35
VXCm 15/35
VXCm 8/45
VXCm 10/45
VXVm 15/45
VXCm 15/50
VXCm 20/50
VXCm 30/50
VXCm 15/70
VXCm 20/70
VXVm 30/70
PUSHTET
KWHP
0.550.75
0.751
1.11.5
0.550.75
0.751
1.11.5
1.11.5
1.52
2.23
1.11.5
1.52
2.23

Komente

Të dhënat fletë

Dimensioni e peso
Pesha (kg)17

Shkarkime

Specifikimet teknike VXC 35-45

Dizajn dhe Operative Karakteristikat. Kthesa të punës, kufizimet e përdorimit dhe madhësisë së VXC 35-45 Pedrollo pompat.

Shkarkime (560.47k)